Електричен шпорет Gorenje E6111WB

Од: 1,177 ден

Енергетска класа: A
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци