Таблет eSTAR BEAUTY HD 7″

Од: 619 ден

Оперативен систем Android 6.0 Marshmallow
Дијагонала со екран 7 ”
Резолуција 1024 x 600
RAM меморија 1 GB
Внатрешна меморија 8 GB DDR3
микро SD до 32 GB
Предна камера од 0,3 MP
Батерија (mAh) 2700
Достапен во Сина, Црвена, Бела и Златна боја
Гаранција: 360 дена

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци