Таблет eSTAR Star Wars 7″

Од: 691 ден

Оперативен систем Android 6.0 Marshmallow
Дијагонала со екран 7 ”
Резолуција 1024 x 600
Cortex A7 процесор Quad Core AllWinner 1.20GHz
1 GB RAM меморија DDR3
Внатрешна меморија од 8 GB
микро SD до 32 GB
Dual Core графика Mali 400MP2
Предна камера од 0,3 MP
Приклучок за слушалкит Батерија (mAh) 2700
Димензија (ШxВxД mm) 121,8 x 192,2 x 8,95
Тежина 289g
Гаранција: 360 дена
Бесплатна Достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци