FAVORIT LED TV 32DN4M3T2-70HD SMART

Од: 1,191 ден

ДИЈАГОНАЛА: 32” (80CM)
ЕКРАН: DIRECT LED (DLED)
РЕЗОЛУЦИЈА: 1366X768 (HD READY)
ТЈУНЕР: DIGITAL DVB-T2/C
ОСВЕТЛУВАЊЕ: 200CD
ВРЕМЕ НА ОДГОВОР: 8MS
SMART: ДА
WIRELESS: ВГРАДЕН
ПОВРЗУВАЊЕ: SCART,HDMIX3,VGA,USB X2, ПОДДРЖУВА CL+, WI-FI
МОНТАЖА: VESA (200X100)
АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID 7.0
МЕМОРИЈА: MEMORY 4GB, RAM 512MB
ЈАЗИК: МАКЕДОНСКИ;SRPSKI;ENGLISH
PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА: ДА
ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY: ДА
ОСТАНАТО: ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци