FAVORIT MP8102 – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

FAVORIT MP8102

Favorit

Енергетска класа: A++
Капацитет на перење: 8 kg
Број на вртежи: 1000 o/min
Волумен на барабанот : 54 l
Иноксен барабан
15 програми
Потрошувачка на енергија:219 Kwh
Брза програма: 15 минути на 30 C
Одложен старт на 3, 6, 9 и 12 часа
Регулација на вртежи
Димензии В/Ш/Д: 84,50 /59,70 /55,70 cm

16,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница