FAVORIT MP9102 – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

FAVORIT MP9102

Favorit

Енергетска класа: A++
Капацитет на перење: 9 kg
Број на вртежи: 1000 o/min
Волумен на барабанот : 59 l
15 програми
5 години гаранција

17,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница