ФРИЖИДЕР VOX KK 3300 – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ФРИЖИДЕР VOX KK 3300

Vox

ЕЕнергетска класа: A+
Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 186/84
Капацитет фрижидер нето: 184
Капацитет замрзнувач нето: 84
Aнтибактериска заштита
3 стаклени полици
Сад за путер и сирење
Осветлен ентериер
4 прилагодливи бариери на вратата
Димензии: (ШxДxВ) 54x60x170cm
Боја: Бела
Гаранција: 5 години

17,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница