GORENJE Чистач на пареа SC 1200 W – КУПИ НА РАТИ
, , ,

GORENJE Чистач на пареа SC 1200 W

Gorenje

– Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 55 × 18,5 cm
– Нето тежина на апаратот: 2,5 kg
– Бруто тежина на апаратот: 2,7 kg
– Приклучна моќ: 1.200 W
– Бесплатна достава

6,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница