GRUNDIG 4k UHD SMART LED TV 55GDU7500B – КУПИ НА РАТИ
, , ,

GRUNDIG 4k UHD SMART LED TV 55GDU7500B

Grundig

  • 55″(139.7cm)4K Ultra HD SMART LED TV
  • Резолуција:(3840x2160pix)
  • Panel Frequency 50Hz
  • Quad Core Processor
  • HDR High Dynamic Range
  • Miracast RX
  • HDMI,USB
  • DVB-T2/C/S2
  • Вграден Wi-Fi

27,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница