Haier AS35TAMHRA /1U35YEMFRA Tide Green – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Haier AS35TAMHRA /1U35YEMFRA Tide Green

Haier

Haier TIDE GREEN AS35TAMHRA/1U35YEMFRA
 ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени
 Бела Боја на внатрешната единица
 Тивок режим на работа
 12.000BTU
 Моќност 3.5KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови)
 4.1KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови)
 SCOP (kW):4.1
 SEER (kW):6.1
 Антибактериски Филтер
 усмерување на воздухот: горе/доле автоматски
 лево десно мануелно
 природен ветер
 Тајмер
 Авто рестарт
 Одвлажнување 1.6л на час
 Далечински управувач
 A+ Енергетска класа на греење
 А++ енергетска класа на ладење
 Бучност на внатрешна единица 19/37дб
 Бучност на надворешна единица 50/51дб
 Гас за разладување R-32

24,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница