Haier AS50TDDHRA-CL / 1U50MEEFRA Tundra Green – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Haier AS50TDDHRA-CL / 1U50MEEFRA Tundra Green

Haier

‘- A++ / A+ висока енергетска класа на ладење /греење
– 180° sine wave DC Inverter технологија со Intelligent Air
– Wi-Fi уред вклучен во цената
– Super Quiet mode, Comfortable sleep mode – режими на работа
– Антибактериски филтер, Eurovent сертификат
– Функција на самочистење и самодијагностицирање, Auto-restart, 24hтајмер
– на работа ладење / греење при надвор. темп. од-10 ÷ 43 oC / -15 ÷ 24 oC

Гаранција 36 месеци
Бесплатна достава

 

40,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница