HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL 4* БАНСКО

Од: 2,948 ден

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL 4* БАНСКО
Во цените е вклучено:
употреба на СПА (базен, сауна, парна бања, амам, солена соба, финска сауна, тепидариум, лакониум, игло и ледена фонтана, теретана, надворешен паркинг, надворешен базен, и ски остава).
Минимум престој од 2 ноќевања преку викенд.

Подетални информации за патувањето на следниот линк

Избриши
Шифра: N/A Категорија:

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци