Лаптоп HP 250 G7 6MP85EA

Од: 784 ден

Екран:15,6″
FHD 1920x1080p
Процесор: i3-7020U
RAM меморија: 8GB
Капацитет: 1TB HDD
GeForce MX110 2GБ
Оперативен систем: FREE DOS
Бесплатна Достава

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци