HUAWEI NOVA 5T

Од: 944 ден

Големина на екран: 6.26 инчи
Оперативен систем: EMUI 9.1 (Базирано на Android 9)
Меморија:6 GB RAM + 128 GB ROM
Задна камера: 48 MP + 16 M + 2 M + 2 M
Предна камера: 32 MP
БАТЕРИЈА
3750 mAh (типична вредност)
3650 mAh (минимална вредност)
2 години гаранција
Бесплатна Достава

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци