HUAWEI P30 LITE

Од: 1,045 ден

Големина на екран: 6.15 инчи
Оперативен систем: EMUI 9.0 (врз основа на Android 9)
Меморија:4 GB RAM + 128 GB ROM
Камера: 48 MP + 8 MP + 2 MP
Батерија: 3340 mAh
Гаранција 2 години
Бесплатна Достава

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци