HUAWEI P40 LITE

Од: 1,076 ден

 • Android 10.0 (No Google Services support), AOSP + HMS
 • Екран: 6.4″(1080×2310)
 • Интерна меморија:
 •  – ROM Меморија: 128GB
 •  – RAM Меморија: 6GB
 • Екстерна меморија: microSD, до 512 GB
 • Примарна камера:
 •  – 48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0″, 0.8µm, PDAF
 •  – 8 MP, f/2.4, (ultrawide)
 •  – 2 MP, f/2.4, 27mm (macro), 1/5.0″, 1.75µm
 •  – 2 MP, f/2.4, (depth)
 • Секундарна камера:
 •  – 16 MP, f/2.0, (wide), 1/3.1″, 1.0µm
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE, NFC
 • GPS,AGPS,GLONASS,NFCsupport
 • WiFi 802.11 b/g/n/a/ac 2.4G/5G Hz,WiFi Direct,hotspot
 • Батерија: Li-Po 4200 mAh battery
 • Бесплатна достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци