HUAWEI P40 PRO

Од: 1,317 ден

Големина на екран: 6,58 ”

ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: EMUI 10.1(Базиран на Android 10)

МЕМОРИЈА: 8 GB RAM + 256 GB ROM

Задна камера: 50 MP
Предна камера: 32 MP селфи камера
БАТЕРИЈА:  4200 mAh
Бесплатна достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци