HUAWEI P40

Од: 1,317 ден

Големина на екран: 6,1 ”
Меморија 128GB 6GB RAM
Задна камера: 50MP
Предна камера: 32 MP
Батерија 3800 mAh
Гаранција 2 години
Бесплатна испорака

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци