HUAWEI Y5E MIDNIGHT BLACK

Од: 774 ден

Големина на Дисплеј 5.71”

16GB 2GB RAM

Задна Камера 13.0MP

Предна Камера 5MP

Поврзување GSM, 3G, 4G, GPS, WiFi, Bluetooth

Димензии и Тежина 147.1 x 70.8 x 8.5 mm

Гаранција 2 години

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци