IPHONE 12 PRO – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

IPHONE 12 PRO

IPHONE

Екран: 6.1 “90.2 cm2
iOS 14
Задна камера: 12MP+12MP+12MP
Предна камера: 12MP
Меморија: 128GB /4GB RAM
Батерија: 2815 mAh, 50% in 30 min
Димензии: 146.7 x 71.5 x 7.4 mm
Гаранција: 1 година
Бепслатна Достава

73,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница