Iskra FS-9017A Mашина за сецкање

Од: 611 ден

Моќност: 150W
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Сечило: 189mm дијаметар
Сечило од нерѓосувачки челик
Должина на сечење: 160-170mm
Подесување на дебелина на сечење: 0-20mm
Работен циклус cca.4min
Алуминиумско куќиште
Држач за храна
Лизгач за храна
Нелизгачки ногарки
Едноставно управување
Димензии на кутија: 252mm (Д) x 388 mm(Ш) x 236mm (В);
нето тежина: 3, 98kg
Бруто тежина: 4,7kg
2 години гаранција.
Доставата на овај продукт е бесплатна.

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци