Iskra GX-MC012 мини кружна пила

Од: 655 ден

Јачина: 450W
Напон: 230-240V~50Hz
Вртежи: 3400/min-1
Оштрица ø 54,8 mm
Длабина на рез (max): 12 mm
Удобна дршка
3 ножеви
Должина на кабел: 1,8m
Пакување: куфер
Димензии на пакување (В mm): 310 (Д) x 110 (Ш) x 225 (В)
Нето тежина: 2,3 kg
Бруто тежина: 2,45 kg
Гаранција 24 месеци
Димензии на кутија (В mm): 460 (Д) x 330 (Ш) x 250 (В)
2 години гаранција
Доставата на овај продукт е бесплатна

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци