Iskra надворешна плинска скара GB 2616A

Од: 1,370 ден

Конечно пристигна Новата надворешна плинска скара.
Совршен избор за вашиот двор или градина!

Карактеристики:
Надворешна плинска скара ISKRA GB2616A
јачина 17,5 kW
Палење Piezo механизам
Површина за печење 660 х 405 mm од емајлирано леано железо
Површина за готвење 333 х 257 mm со решетки
Грејна мрежа
4 х индивидуални контроли на пламениците, и 1 х електричен 220 mm од страна
Капак од не’рѓосувачки челик, со индикатор за температура
Странична полица и сад за собирање отпадни масти
Тркалца за лесно движење
Боја инокс и црна
Гориво плин тип G30 и G31
Тежина 35,5 Kg
Димензија во кутија 770 mm x 570 mm x 640 mm
Доставата на овај продукт е бесплатна.
2 години гаранција.

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци