ISKRA SL-6006 Пегла на пареа + Фен за сушење коса

Од: 476 ден

Карактеристики за пеглата:
ISKRA SL-6006
• Моќност: 3000W
• Напон: 220-240V, 50Hz
• Капацитет на канистерот за вода: 350ml
• Керамичка површина
• Испуштање на пареа
– вертикалнo
– нормално: 15-25 g/min
– интензивно: 0.3-1 g/tlak
• Прскање вода
• Прилагодлив термостат
• Не се создава каменец
• Заштита од капење
• Функција – самочистење
• Автоматско исклучување
• Мерица
• Димензии: 320x136x162 mm (ДхШхВ)
• Тежина: 1,11 kg
• Должина на ел. кабел: 1.9 m

• Димензии на кутија во mm: 320(Д) x 136(Ш) x 162(В)
• Нето тежина: 1,16 kg
• Бруто тежина: 1,23 kg

2 години гаранција

Карактеристики за фенот:
Iskra RH-1803AM
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса,
во црно-розева(Black – Pink) и црна(Black) боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Напон: 230V~50Hz,
Моќност: 2000W,
2 променливи брзини,
Копче за дување ладно,
Генератор на негативни јони,
Лесен и Тивок

Доставата на овие продукти е бесплатна!

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци