Искра тример + гратис котур + гратис заштитни наочари

Од: 1,089 ден

Iskra TU430SEU Бензиски тример:
Волумен на мотор: 42,7 cm3
Тип на мотор: 2-тактен
Јачина: 1,35 kW
Број на вртежи на моторот (глава со конец): 6525 вртежи во минута
Број на вртежи на моторот (глава со острица): 6900 o / min
Волумен за гориво: 1,2 л
Должина на рачка: 1640 мм
Со две рачки
Глава со конец: ø 430 mm
Глава со нож: ø 255 mm

Конец за тример ISKRA 2.7×15 округол:
• Дебелина на конец: Ø 2.7mm
• Должина на конец: 15m
• Тип на конец: округол
• Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност
• Пакување: блистер

Iskra B512 Заштитни очила:
Заштита од летечки честички
Транспарентен PVC оквир
Широк агол на гледање
Оптички квалитет класа 1

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци