Камин PLAMEN 850 – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Камин PLAMEN 850

PLAMEN

Димензии (ШxВxД): 84,5 x 82,5 x 60 cm
– Моќ: 8 kW
– Тежина: 133 kg
– Цевка Ø 120 mm
– Димензии на ложиштето (ШxВxД): 21 x 22 x 39,5 cm
– Димензии на печката (ШxВxД): 30 x 40 x 44 cm
– Гориво: дрво, дрвени брикети, јаглени брикети
Бесплатна достава

29,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница