KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN – КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN

Končar

– Капацитет (kg): 5
– Број на вртежи (o/min): 600
– Електронско управување
– Easy logic состав

  • Заштита од протекување
  • Заштита за деца
  • Сензор за пењење
  • Број на програми: 15
  • Start / пауза копче
  • Предперење
  • Гаранција 3 гаранција
    Бесплатна достава

12,840ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница