Конвектор KONCAR EKG 2500

Од: 536 ден

 • Модел: EKG2500
 • Боја: Бела
 • Димензии (ШxВxД): 900x450x105mm (без ногарки)
 • Димензии (ШxВxД): 700x507x220mm (со ногарки)
 • Напон: 230V~ 50Hz
 • Моќ: 2500W
 • Се препорачува за: 25-50m2
 • Регулација: термостат
 • Заштитен термостат: да
 • Копче за вклучување/исклучување: да
 • Нето/бруто тежина (max.): 8,05/9,8 kg
 • Ѕиден термостат: да
 • Вклучени додатоци: ѕиден носач, 2 ногарки
 • Гаранција – 12 месеци
 • Бесплатна достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци