Лулашка за во двор

Од: 945 ден

– Ширина 105 cm
– Висина 110 cm
– Висина на држач 2m
– Достапна во 3 бои: capuccino, antracit и blue
-Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци