Машина за садови Gorenje GS62115W

Од: 1,221 ден

Енергетска класа: A++
12 стандардни сетови
Број на корпи: 2
Aqua Stop
Димензии (ШxВxД): 59,8 × 84,5 × 60 cm

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци