Mi Часовник

Од: 832 ден

Модел: XMWTCL02
Поврзување: Bluetooth 5.0
Боја: Black/Navy Blue/Beige
Сензори: Heart rate sensor, acceleration sensor, gyroscope, geomagnetic sensor, air pressure sensor, ambient light sensor
Димензии: 45.9×53.35×11.8mm
Сателитски систем за позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS
Рамка: Glass fiber-reinforced polyamideBattery capacity: 420mAh
Екран: 1.39-inch AMOLED screen
Отпор на вода: 5ATM
Pезолуција: 454×454
Работна темпреатура: -10°C to 45°C
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци