Mi 10T 5G + Xiaomi Mi Band 5

Од: 962 ден

Екран 6,67″
Меморија :8GB RAM- 128GB
Задна камера 64 MP + 13 MP + 5 MP
Предна камера 20 MP
Батерија 5000 mAh
Можност за отклучување со допир на екранот или со камера
Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци