Mi 10T Lite 5G

Од: 1,139 ден

Екран 6,67″
Dual SIM (2 картички)
Меморија :6Gb RAM- 128GB
Задна камера 64 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP
Предна камера 16 MP
Батерија 4820 mAh
Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци