Mi Robot Vacuum Pro – КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Mi Robot Vacuum Pro

Xiaomi

Модел: STYTJ02YM

Тип на продукт: Правосмукалка

Функции: Електричен компас,Жироскоп,Детекција на движење

Функција за правосмукалката: Сензор за ќош,Сензор за судирање,Сензор за LDS – Ласерско скенирање на собата,Сензор за забрзување,Радар,Сензор за ѕид,Сензор за паѓање,Сензор за резервоарот,Само вчитување

Моќ на шмукување: 2100Pa

Капацитет на резервоарот: 550 ml

Површина на чистење: 180 m²

Волтажа: 14,4 V

Боја: црна и бела

Бесплатна Достава

20,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница