MS ENERGY NEUTRON n2 Plus – КУПИ НА РАТИ
, ,

MS ENERGY NEUTRON n2 Plus


– Тркала 10″
– Носивост: 120 kg
– Мак. брзина: 32 km/h
– Опсег: 30 – 35 km
– Бесплатна достава

34,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.