Nutri Power блендер BN1000W

Од: 571 ден

Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 obr/min
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Број на брзини за лесно ракување: 2
Дополнителен сад
Гумени ногарки за стабилност
Долготраен пластичен сад за мешање
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Боја: Бела боја
Приклучна моќ: 1.000 W
Доставата е бесплатна

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци