Овлажнувач на воздух H50DW - Купи На Рати

Овлажнувач на воздух H50DW

747 ден1,988 ден

Подобрена влажност во просторијата

Подобрен квалитет на воздухот

Капацитет на резервоарот: 5 l

Ultra sonic технологија

Јонизатор

Антибактериски филтер

Ладна пареа

Модерен дизајн

Мерач на влажноста во просторијата

Логично управување (Smart control)

Прегледен ЛЕД дисплеј

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Бучност: 35 dB(A)re1pW

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 29 × 38 × 15,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 32,6 × 43,8 × 20,8 cm

Нето тежина на апаратот: 2,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,6 kg

Приклучна моќ: 25 W

Код: 514397

EAN Код: 3838942071874

Доставата е бесплатна

  • 3 месеци
  • 6 месеци
  • 9 месеци
Избриши
Продава: Мисирли

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци