POCO F2 Pro

Од: 855 ден

Екран 6,67″
Меморија : 128GB 6GB RAM
Задна камера 64MP, 13MP, 5MP
Предна камера 20 MP
Батерија 4700 mAh
Подржува 33W брзо полнење

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци