Poco X3 NFC

Од: 968 ден

Екран 6,67″
Меморија : 128GB 6GB RAM
Задна камера 64MP, 13MP, 2MP,2MP
Предна камера 20 MP
Батерија 5160 mAh
Подржува 33W брзо полнење

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци