Polo&Racquet Club машки часовник

Од: 453 ден

Престижниот Santa Barbara Polo и Reket е најстариот Polo club во Соединетите Американски Држави. Како претставник на квалитет и елеганција, со седиште во Калифорнија, колекциите за часовници на овој бренд ги следат модните трендови и се изработени од висококвалитетен материјал.
Кожно ремче
50м водоотпорност
Гаранција 2 години

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: SB.12.1012.2 Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци