Пролом Бања за Водици

Од: 1,226 ден

ПРОЛОМ БАЊА ЗА ВОДИЦИ
Во цената на аранжманот е вклучено:
Автобуски превоз на наведената релација
Сместување во Хотел Радан 3* на база 2 ноќевања во двокреветни и трокреветни соби (пролом вода во сите соби, ТВ, бањарки и фен за коса)
Исхрана на база полн пансион: шведска маса за појадок, со сервирање за ручек и вечера
Користење на внатрешен базен со лековита Пролом вода
Секојдневно користење на Релакс центар: солена соба, парно купатило, сауна, џакузи, тепидариум
Користење фитнес сала и сала за рекреација (билљард, пинг понг, тенис, пикадо)
Организиран излет со автобус до Ѓавола Варош, вклучена влезница и локален водич
Организирана прошетка до црквата Лазарица со локален водич
Туристичка такса
Организација, реализација и лиценциран придружник на патувањето

Подетални информации за патувањето на следниот линк

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категорија:

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци