Ray-Ban RB4246V 5762

Од: 1,060 ден

Бренд: RayBan
Модел: RB4246V 5762
Големина: 47 19 140
Тежина: 25g
Материјал: метал / ацетат
Боја на рамка: златна/проѕирна

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци