Ray-Ban RX5154 2000 – КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Ray-Ban RX5154 2000

Ray-Ban

Бренд: RayBan
Модел: RX5154 2000
Големина: 49 21 140
Материјал: метал / ацетат
Боја на рамка: црна

8,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница