Ray-Ban RX7029 5197

Од: 1,252 ден

Бренд: RayBan
Модел: RX7029 5197
Големина: 55 17 145
Материјал: ацетат / метал
Боја на рамка: мат црна/ сребрена

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци