Redmi Note 10

Од: 791 ден

Екран 6,43 ”
Android 11
Меморија :4GB RAM- 128GB
Задна камера 48MP + 8MP + 2MP + 2MP quad камера
Предна камера 13MP
Батерија 5000 mAh
Страничен сензор за отпечатоци

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци