Reno4 Lite

Од: 1,044 ден

-Висина: 160,14мм
-Ширина: 73,77 mm
-Дебелина: 7,48 мм
-Тежина: 164гр
-8 GB RAM + 128 GB ROM
-Камера – 48MP главна камера
-8MP широк аголен фотоапарат
-Hynix Hi846, 1/4 “, 1.12μm, f / 2.2, 5P
-2MP моно камера
-Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци