Reno5 5g

Од: 926 ден

-8 GB RAM + 128 GB ROM
-Надворешна меморија: Не е поддржано
-USB OTG: Поддржано
-Големина: 6,4 “(16,33 см)
-Сооднос на екранот: 91,7%
-Резолуција: 2400 x 1080 (FHD +)
-64MP главна камера: f / 1,7; FOV 80 °; мотор со фокус со затворена јамка
-8MP камера со ултра широк агол: f / 2.2; ФОВ 119 °
-2MP макро камера: f / 2.4; FOV 89 °
– Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци