Машина за Садови BEKO DFN 04321 W – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Машина за Садови BEKO DFN 04321 W

Beko

 • Машина за садови
 • Енергетска класа:A++
 • Капацитет:13 сета
 • 4 програми
 • 4 температури
 • Одложен старт
 • LED
 • Индикатор
 • Потрошувачка на вода по циклус:12.9L
 • Потрошувачка на вода годишно:3612L
 • Потрошувачка на енергија по циклус:0.92kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:262kWh
 • Ниво на бучава:49dB
 • Димензии:85x60x60cm
 • гаранција 5 години

16,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница