SAMSUNG A20e

Од: 1,191 ден

Елегантниот и тенок дизајн
Големина на екран 5,8 инчи
Меморија 32GB 3GB RAM
Заден скенер за отпечатоци на прсти
Двојната камера 13 MP и 5 MP
Предна камера од 8 MP
Батерија со 3,000mAh
2 години гаранција
Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци