SAMSUNG A21

Од: 880 ден

Android 10, One UI 2.0
Екран: 6.5 inches
Интерна меморија:
– ROM Меморија: 32 GB
– RAM Меморија: 3 GB
Примарна камера:
– 16 MP, (wide)
– 8 MP, (ultrawide)
– 2 MP, (macro)
– 2 MP, (depth)
Секундарна камера:
– 13 MP, (wide)
Батерија: Li-Po, 4000 mah
Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци